Türkiye'nin İlk Chuck Rol Oyunu Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nasılsınız millet ben Chuck

4 posters
YazarMesaj
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

Nasılsınız millet ben Chuck Empty
MesajKonu: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:38 pm

burda benimle sohbet edebilirsiniz inanın canınız hiç sıkılmaz Smile
John Casey
Yönetici
Yönetici
John Casey

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:46 pm

Kendiden soz et Very Happy
https://chuck-rpg.yetkin-forum.com
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:51 pm

[b]Stanford Üniversitesi'de okurken kopya çektiği gerekçesiyle okuldan atıldım. bu çok üzücü. Ama gerçekten kopya çekmedim.Bryce Larkin onun CIA'e katılmaması için bunu yapmıştır. Buy More'da çalışmaktadır. Stanford Üniversitesi'nden atılmasına sebep olan Bryce Larkin adlı bir arkadaşından yıllar sonra gizemli bir e-posta alır. Daha sonra Bryce'tan gelen bir maille hayatı birden değişir. Bryce Larkin CIA'de çalışmaktadır ve gizli devlet sırlarını ele geçirir. Bu sırları içeren binlerce resimden oluşan elektronik postayı öldürülmeden önce Chuck'a gönderir. Birleşik Devletler'in en gizli sırları Chuck'ın zihnine kaydedilir. Chuck'ı korumak için iki ajan gönderilir: Ajan Sarah Walker (CIA) ve ajan John Casey (NSA). Asıl olaylar bundan sonra başlar. Üstüne üstlük bir de Chuck Sarah Walker'a sırılsıklam aşık olunca işler daha beter sarpa sarar. Aynı zamanda Ablası Ellie Bartowski'dir ve anne-babaları küçük yaşta onları tekretmiştir. (Önce anne sonra baba)

Bu nedenle annelerinin onları terkettiği gün olan Anneler gününü hayatta ayaklarının üstünde durabilme günü olarak kutlarlar.

2. sezonda babasının bu operasyonu başlatan kişi olduğunu öğrenir.Bu yüzden CIA İntersect fikrinden vazgeçer ama sonra Fulcrum yeni ve kendine ait bir İntersect kurmak İçin babasını Kaçırır Ve 21. bölümde Chuck ve ekibi tarafından babası kurtarılır ve İntersect Chuck'tan silinir aynı zamanda 2. intersect yok edilir.Sezon finalinde Bryce Larkin Yeni İntersecti Kullanmaya Giderken Fulcrum'un Bir üst Örgütü tarafından vurulur ve kendisini İntersect'in odasına kilitler. Bunu anlayan Chuck ve ekibi çatışmaya girer. Chuck havalandırmadan içeri girer ve Bryce'dan görevi devralır. Ardından İntersecti yeniden kendisine yükler. Yeni İntersect sayesinde süper ajana dönüşür, dövüşme ve silah becerisi kazanır.6 Ring(Fulcrumun Bir üst Örgütü) ajanını dövüşerek öldürür. 3.Sezonda ise Chuck yeni yetenekleriyle karşımızda olacaktır,izlenen trailerlara bakıldığında Chuck yer yer Kung Fu yapacak,süper gitar çalacak hatta Çince bile konuşacaktır.Çok iyi silah kullanıp doktorluk yapabilecek aynı zamanda boks tekniklerinin hepsini öğrenip Casey'i dövecektir.

3. sezonun son bölümlerinde Chuck rüyalarında intersectin çalışıp Daniel Shawın canlı olduğunu göstermektedir ancak CIA psikoloğu Chuck`ın akli dengesinin Intersect tarafından bozulduğunu söyler ama Chuck bunu Sarah`ya söylemez Chuck artık ne zaman bir şeye çaksa beyni daha da kötüleşmektedir Babasının yaptığı "PATRON" adında bir alet bu dalgalanmaları önler ancak RING de PATRON`un peşindedir Daniel Shaw Chuck`ın babasını öldürür ve PATRON`u ele geçirir Chuck bir şekilde Daniel Shaw`u yener ve Patron`u geri alır ancak gece babasının şerefine kadeh kaldırırken telefonuna bir mesaj gelir "Bilgisayarına git" ve gittiği zaman babasının yolladığı bir maili açar ve annesinin yaşadığını öğrenir.

==Karakteri== Zeki bir çocuktur. Ve tam bir inek öğrenci tipindedir. Standfor'a okumuştur. Bilgisayarla arası iyi olan ve popüler kültür ürünleriyle arası iyi olan sosyalleşme sorunu olan biridir. Buy More'un en çalışkan elemanıdır. Aslında casusluk eğitimi almamış olsada her macerasını başarıyla sonuçlandırmaktadır, ulusal birlikler için bilgisayar değerini taşır. Ve beynindeki bilgisayarı yıllar önce onu terk eden babası yapmıştır. Ve sonra beyninden bigisayarı silmiştir babası. Ancak Bryce Larkin yine yapacağını yapmıştır ve Chuck'ın beynine bilgisayarı tekrar yerleştirmiştir. Ancak bu sefer Chuck Kung-Fu bilmektedir.

En son Chuck Bartowski tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 8:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:51 pm

[b]Özel hayatım
Chuck, 1. sezonun ilk bölümlerde Lou adlı biriyle çıkmaya başlar. Sarah ise Chuck'ı kıskanıyordur. Chuck da bunu anlayınca Lou'yla ilişkisini keser çünkü aslında o da baştan beri Sarah'ya sırılsıklam aşıktır.

2. sezon bölümlerinde ise Chuck eski üniversite aşkı Jill'e bir şekilde geri döner. Ama aslında Jill bir Fulcrum ajanıdır. Chuck bunu bilmiyordur, Sarah da Chuck'a bunu anlatmaya çalışıyordur. Fakat Chuck Sarah'yı dinlemez.

Bir gün Chuck Jill'e test yapar. Beni gerçekten sevdin mi? Diye sorar. Jill "Evet" deyince aygıt ta doğru gösterir. Chuck, Peki beni hala seviyor musun? Dediğinde de aygıt doğru gösterir. Chuck Jill'e güvenmeye başlar. Son soru olarak "Hayatımız eskisi gibi olabilir mi?" diye sorar. Jill "Evet" der ama aygıt yanlış gösterir, bu da Jill yalan söylüyor demektir. Ama Chuck bunu görmez ve Jill'i çözüp kaçarlar. Fakat Lunaparka gittiklerinde Chuck Jill'in kötü olduğunu elindeki silahtan anlar ve kaçmaya çalışır. Sarah ve Casey'de hemen olay yerine gelirler. Ve Chuck kurtulur, Jill'de hapse girer. Chuck Sarah'ya güvenmediği için pişmandır ve ondan özür diler. Sarah Chuck'a sırılsıklam aşık olduğu için özrünü kabul eder ve arkadaş olmaya devam ederler.

Son bölümlerde Chuck ve Sarah evli rolü oynamak zorunda kalırlar. Bu rolde birbirlerine iyice aşık olurlar. Görevi de başarıyla tamamlarlar ve görevden sonra Chuck Sarah'ya "Eve gidip, biraz keyif yapmak ister misin?" diye sorar. Aslında Sarah bunu çok ister ama "Chuck, o sadece bir görevdi" der. Chuck'ın kalbi kırılır ama Sarah'ya olan aşkı asla geçmez. CIA'in en güvenilir ajanı olan Daniel Shaw 3. sezonda aralarına katılır. Ve Sarah'a aşık olur. Sarah'a ona karşı bir şeyler hissetmektedir. Beraber Washington'a göreve çağırılırlar. Ancak Ring ajanları Shaw kaçırırlar ve ona Shaw'ın karısını öldürenin Sarah olduğunu gösterirler. Ama Sarah onun karısı Eve'yı ajan olması için yapan kızıl testten geçmek için öldürmüştür. Shaw'da Sarah'dan intikam almak için onu alıp Paris'e götürür. Sarah'nın Eve'yi öldürdüğü sokağa götürür. Ve ona orda uyuşturucu silahla ateş etmektedir. Onu tam köprüden atacakken Chuck gelir ve Shaw'ı vurur ve Shaw nehire düşer.Uyuşturucu iğnenin etkisinden kurtulan Sarah gözlerini otel odasında açar. Ve başında Chuck vardır. Hayatımı kurtardın der. Chuck'ta sende oslaydın aynısını yapardın der. Sarah'da buna karşılık "Kapat çeneni ve öp beni" der. Böylece 3 sezondur birleşemeyen aşık çift çıkmaya başlar.

3.sezon finali yayınlanmıştır. Dizi 4. sezonla devam edecektir.
John Casey
Yönetici
Yönetici
John Casey

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 8:57 pm

Kapa çeneni ve öp beni ! xD
Bendende bahsetseydin keşke Sad
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:05 pm

canım arkadaşım John

chuck'ın evini ajanlar bastığında yardım için basılacak düğmedir kendisi.

düşmanının salladığı yumruğa kafa atabilecek potansiyele sahip birirdir

kamufle olarak bi yere gidiliyorsa her zaman en komik tipe bürünen ajan.

Bana sürekli "moron" biçiminde hitap eden yürüyen karizma. bir günde de benim aşkla meşkle ilgili yakınmalarını "ben kendi duygularımı bile umursamam." diyerek susturmuştur.

En son Chuck Bartowski tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 9:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
John Casey
Yönetici
Yönetici
John Casey

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:07 pm

Very Happy Aynı ben D: Nasılsınız millet ben Chuck Icon_twisted
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 9:08 pm

eveeet öyle Twisted Evil
Devon Woodcomb
Sivil
Devon Woodcomb

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:43 pm

Benden de bahset bro Razz
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 1:40 pm

Nasılsınız millet ben Chuck Normal_Pure_Vegas_092207_027 çok yakışıklı ya ayrıca 3 July 1975, Chicago, Illinois, USA da doğmuştur Nasılsınız millet ben Chuck Icon_razz
John Casey
Yönetici
Yönetici
John Casey

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 3:57 pm

Ben daha yakışıklıyım Smile
Sarah Walker
CIA Ajanı
CIA Ajanı
Sarah Walker

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 4:01 pm

Chuck Bartowski demiş ki:
[b]Özel hayatım
Chuck, 1. sezonun ilk bölümlerde Lou adlı biriyle çıkmaya başlar. Sarah ise Chuck'ı kıskanıyordur. Chuck da bunu anlayınca Lou'yla ilişkisini keser çünkü aslında o da baştan beri Sarah'ya sırılsıklam aşıktır.

2. sezon bölümlerinde ise Chuck eski üniversite aşkı Jill'e bir şekilde geri döner. Ama aslında Jill bir Fulcrum ajanıdır. Chuck bunu bilmiyordur, Sarah da Chuck'a bunu anlatmaya çalışıyordur. Fakat Chuck Sarah'yı dinlemez.

Bir gün Chuck Jill'e test yapar. Beni gerçekten sevdin mi? Diye sorar. Jill "Evet" deyince aygıt ta doğru gösterir. Chuck, Peki beni hala seviyor musun? Dediğinde de aygıt doğru gösterir. Chuck Jill'e güvenmeye başlar. Son soru olarak "Hayatımız eskisi gibi olabilir mi?" diye sorar. Jill "Evet" der ama aygıt yanlış gösterir, bu da Jill yalan söylüyor demektir. Ama Chuck bunu görmez ve Jill'i çözüp kaçarlar. Fakat Lunaparka gittiklerinde Chuck Jill'in kötü olduğunu elindeki silahtan anlar ve kaçmaya çalışır. Sarah ve Casey'de hemen olay yerine gelirler. Ve Chuck kurtulur, Jill'de hapse girer. Chuck Sarah'ya güvenmediği için pişmandır ve ondan özür diler. Sarah Chuck'a sırılsıklam aşık olduğu için özrünü kabul eder ve arkadaş olmaya devam ederler.

Son bölümlerde Chuck ve Sarah evli rolü oynamak zorunda kalırlar. Bu rolde birbirlerine iyice aşık olurlar. Görevi de başarıyla tamamlarlar ve görevden sonra Chuck Sarah'ya "Eve gidip, biraz keyif yapmak ister misin?" diye sorar. Aslında Sarah bunu çok ister ama "Chuck, o sadece bir görevdi" der. Chuck'ın kalbi kırılır ama Sarah'ya olan aşkı asla geçmez. CIA'in en güvenilir ajanı olan Daniel Shaw 3. sezonda aralarına katılır. Ve Sarah'a aşık olur. Sarah'a ona karşı bir şeyler hissetmektedir. Beraber Washington'a göreve çağırılırlar. Ancak Ring ajanları Shaw kaçırırlar ve ona Shaw'ın karısını öldürenin Sarah olduğunu gösterirler. Ama Sarah onun karısı Eve'yı ajan olması için yapan kızıl testten geçmek için öldürmüştür. Shaw'da Sarah'dan intikam almak için onu alıp Paris'e götürür. Sarah'nın Eve'yi öldürdüğü sokağa götürür. Ve ona orda uyuşturucu silahla ateş etmektedir. Onu tam köprüden atacakken Chuck gelir ve Shaw'ı vurur ve Shaw nehire düşer.Uyuşturucu iğnenin etkisinden kurtulan Sarah gözlerini otel odasında açar. Ve başında Chuck vardır. Hayatımı kurtardın der. Chuck'ta sende oslaydın aynısını yapardın der. Sarah'da buna karşılık "Kapat çeneni ve öp beni" der. Böylece 3 sezondur birleşemeyen aşık çift çıkmaya başlar.

3.sezon finali yayınlanmıştır. Dizi 4. sezonla devam edecektir.
Cok ama cooookk güzell olmuşş...
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 4:04 pm

rica ederim Very Happy
Chuck Bartowski
İntersect
İntersect
Chuck Bartowski

MesajKonu: Geri: Nasılsınız millet ben Chuck   Nasılsınız millet ben Chuck I_icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 11:42 am

Çok iyi silah kullanıp doktorluk yapabilecek aynı zamanda boks tekniklerinin hepsini öğrenip Casey'i dövecektir.

Ve beynindeki bilgisayarı yıllar önce onu terk eden babası yapmıştır. Ve sonra beyninden bigisayarı silmiştir babası. Ancak Bryce Larkin yine yapacağını yapmıştır ve Chuck'ın beynine bilgisayarı tekrar yerleştirmiştir. Ancak bu sefer Chuck Kung-Fu bilmektedir. miiiiii neee oh my gadddd Nasılsınız millet ben Chuck Kopfschuettel

Nasılsınız millet ben Chuck
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chuck Fast'ten Görüntüler!!!
» Chuck kelimesinin geçtiği yerler
» Chuck vs The Tooth Promosyon Fotoğrafları
» Chuck Çeşitli Gifler Eklendi!!!
» Olivia Munn Misafir Oyuncu Olarak Chuck'a Katılıyor